Тиждень математики, фізики та інформатики

Уже традиційним в нашій школі стало проведення тижня математики, фізики та інформатики, який цього року мав за мету навчити учнів працювати в команді, розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, виховувати патріотизм.

Тиждень був цікавим та насиченим, так як різноманітні заходи сприяли розвитку творчих здібностей учнів, а саме: конкурс плакатів «Цікава математика», «Цікава фізика», «Світ інформатики» (для учнів 5-11-х класів)
                Учні 5-х класів були найбільш активними, вони брали активну участь у КВК  «Математичний світ»,  у вікторині «Найрозумніший математик» та разом з 6-ми класами у «Математичному ревю», що дало їм змогу навчитися мобілізовуватися та долати на своєму шляху перешкоди.

Учні 6-х класів взяли активну участь у математичному КВК.

Учні 8-х класів мали змогу проявити винахідливість, уважність, креативність і власний розум на  позакласному заході з інформатики «Золотий Біт».

З метою цілісного уявлення про природу і місце людини в ній, набуття досвіду експериментальної діяльності, здатності застосовувати знання у процесі пізнання світу для семикласників та дев‘ятикласників були проведені  позакласні заходи з фізики «Таємниці фізики»(9 клас), «Будьмо знайомі – я фізика»(7 клас),  уроки з тем «Світлові явища» (9 клас) та «Теплові явища» (8 клас).

Продовж тижня учні розв‘язували логічні та нестандартні задачі з практичним змістом, що дало їм змогу визначити необхідність знань з математики, фізики та інформатики у житті кожної людини для досягнення вершин власного успіху.

Фото тут…