Тиждень математики, інформатики та фізики

Серед всіх наук, які відкривають шлях до пізнання законів природи, найбільшої є математика.

(С. Ковалевська)

Фізика написана у великій книзі, яка завжди відкрита у нас перед очима, – я маю на увазі Всесвіт…

(Г.Галілей)

Найбільшого успіху досягає той, хто володіє кращою інформацією.
(Б.Дізраелі)

З 20 по 24 листопада у школі пройшов тиждень математики, фізики та інформатики.

Понеділок почався легко та весело. Відбулася виставка газет та малюнків на фізико-математичну тематику. Протягом двох днів учні 10 класів активно популяризували математику серед школярів 4 – 6 класів у вигляді цікавих ребусів, кросвордів та відеороликів.

21 листопада у 8-А класі було проведено урок-подорож по країні Знань, де учні повторили та систематизували свої знання з теми «Теплові явища». Кросворди, цікаві завдання, запитання захопили учнів. Чудові відповіді діти почули від Підлісного Ю., Гульчук А., Коблош О., Краснонос А., Красноруцької Є., Сасіної Є.

22 листопада учні 6-А класу взяли участь в інтелектуальній грі «Знавці інформатики» в якій показали свої знання з інформатики та вміння працювати за комп’ютером. Гра видалась веселою та запеклою, всі учасники брали активну участь у конкурсах і в результаті – перемогла дружба!

Кінець тижня теж видався насиченим. Учні 6-х та 7-х  класів взяли участь у математичній вікторині та КВК, а 5-В клас помандрував по сузір’ях.