Тиждень німецької мови 09-13.11.2020

З 9 по 13 листопада 2020-2021 н.р. в школі проведено Тиждень німецької мови. Оригінально оформлено приміщення основної школи стіннівками та висловами відомих німців. Естафету від учителів фізкультури креативно прийняли учні 11-х класів. Всі заплановані заходи: веселі перерви перегляду німецькомовних мультфільмів, брейн-ринг «Свято німецької мови», вікторина «Знавці німецької мови», квест «Сходження на мовний олімп» для учнів 5-6-х класів, Літературний вечір німецької поезії серед учнів 10-х класів  сплановані та проведені для учнів з метою підвищення інтересу до вивчення іноземної мови. Проведення Тижня німецької мови дало змогу повторити, закріпити та розширити знання учнів у вивченні іноземної мови. Сприяло розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів. Висловлюю велику подяку учителям німецької мови: Ракіній А.В., Топчій Ю.В., Габрук О.Л., Навроцькій В.О. за підготовку інформаційного тематичного матеріалу до Тижня та ґрунтовну роботу учителів з активізації й розвитку пізнавальної діяльності учнів з німецької мови.