Тиждень природничих наук

З метою формування ключових компетентностей учнів, розвитку їх інтелектуального та творчого потенціалу, поглиблення програмового матеріалу з 15 по 19 квітня 2019 року відбувся тиждень природничих наук. У рамках проведення тижня в школі відбулося чимало цікавих заходів, зокрема: виставка стіннівок, природничий квест для здобувачів освіти 6-х та 8-х класів, відкриті уроки, інтерактивна екологічна гра (7 класи), виступ агітбригади для молодших класів, екскурсії в теплицю, конкурс «Колосок», вікторини, розгадування ребусів та кросвордів.

Тиждень розпочався природничим квестом для 6-х класів.

Природничий квест 8-мі класи відбувся в середу.

А для 7-х класів була проведена  інтерактивна  екологічна гра.

Основною метою проведення Тижня природничих наук, який був присвячений Дню землі, є виховувати любов до предмета; побачити учнів, у яких інтерес до вивчення біології, хімії, географії уже сформувався, і привернути увагу тих школярів, які цікавляться ними мало; розширити знання учнів у різних ділянках природничих наук. Крім того тиждень природничих наук став тією спільною справою, що згуртував школярів, допоміг розкрити їх таланти, навчив діяти дружно й організовано.

Велика подяка всім учасникам, небайдужим батькам та вчителям.

Фото тут…