Тиждень української мови

“Тільки рідною мовою говориш до серця…”

Саме під таким гаслом з 11.03 по 15.03.2019 у нашій школі пройшов Тиждень української мови та літератури.

Заходи, які були проведені, перетворили дні шкільного життя на свято Слова, яке з гордістю, любов’ю линуло з вуст школярів.

Тиждень української мови – це можливість ще раз нагадати собі і оточенню, хто ми і чиї діти.

Відкриття Тижня розпочалося виставкою газет про мову та квестом «Збери прислів’я».

Продовжили мовну естафету учні 9-Б класу  «Філологічним калейдоскопом» та учні 10-Б класу виступом агітбригади «Говори українською», чим викликали зацікавленість до рідної мови.

Упродовж тижня діти різних класів здійснювали віртуальну подорож музеєм Т.Шевченка.

Квест учнів 7-В класу «Багатогранна мова» показав багатство, різнобарвність, колоритність нашої мови, змусив учнів замислитись над необхідністю вивчення рідної мови та збагачення свого мовлення.

Турнір «Мовознавчі перегони» навчив дітей працювати в команді, бути одним цілим, бо тільки так ми зможемо розвивати, удосконалювати нашу мову.

Родзинкою нашого Тижня став інтелектуально-розважальний конкурс «Хто зверху?», який показав дітям, що рідною мовою можна створювати сучасні цікаві заходи.

Традиційним став конкурс читців поезії Т.Шевченка. Усіх учасників конкурсу нагороджено грамотами.

І на завершення нашого Тижня була літературно-музична композиція «Жінка в обіймах у весни», де діти декламували поезію, співали, танцювали, ставили сценки, створювали позитивний весняний настрій.

Учителі української мови та літератури висловлюють щиру подяку всім учасникам, учителям та адміністрації школи за допомогу в організації та проведенні Тижня.

Ми ще раз спробували переконати, що українська мова, мов кринична вода, яку  черпаємо, а їй немає ні кінця ні краю.

Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!

Фото тут…