Участь у VІІІ Моделі ООН

24-25 березня учні нашої школи  Горбачова Софія, Гвоздовська Христина, Велієва Айдан, Абрамова Дар’я, Решітько Катерина, Куріліна Юлія взяли участь у VIII Моделі ООН, яку організовував ліцей бізнесу «КРОК». Наша школа представляла делегацію Сполучених Штатів Америки – одну з провідних держав світу, країну «Великої сімки», і це вимагало від нас серйозної підготовки. «Майбутнє, якого прагнемо ми» – так звучала тема конференції, тож на засіданні ми вирішували  глобальні проблеми людства і були впевнені в необхідності їх розв’язання задля нашого безпечного майбутнього.

Урочисте відкриття конференції відбулося у Дипломатичній академії. Перед нами виступали поважні гості, зокрема пан Мартін Пабло Едуардо Матеу Граніело, представник УВКБ ООН в Україні, чия присутність додавала ще більшої відповідальності.

Другий день  розпочався з роботи в комітетах і комісіях, що проходила вже у самому ліцеї. З перших секунд читання політичних заяв стало зрозуміло, що більшість делегатів в комітеті є досвідченими і сильними учасниками, і що на нас чекає палке обговорення та відстоювання інтересів держав.

Окремо слід згадати майстер-клас  із Огризком Володимиром Станіславовичем, видатним українським дипломатом, Міністром закордонних справ України і Надзвичайним Поважним Послом України в різних країнах Європи. У всіх учасників конференції була чудова можливість порушити важливі питання про зовнішню політику України і отримати на них відповіді від досвідченої людини, яка пропрацювала у Міністерстві закордонних справ понад 30 років.

На засіданні Генеральної Асамблеї були прийняті усі резолюції, що не може не радувати. Ця Модель дала нам багато позитивних вражень та емоцій, безцінний досвід і бажання брати участь в таких заходах і надалі!