Учителями мистецтва Кизуб С.Д. та Баланчук І.В. було проведено тиждень мистецтва

У школі в період з 23 по 27 січня 2017 року учителями мистецтва Кизуб С.Д. та Баланчук І.В. було проведено тиждень мистецтва.

Протягом тижня серед учнів було проведено конкурси та виставки малюнків під гаслом «Казкова країна», а саме:

-23 січня тиждень відкрила творча майстерня початкової школи «Мальовничі літери», за допомогою яких було викладено епіграф тижня «Казкова країна чарівна у гості вас чекає вона, отож часу не гайте – у подорож рушайте» (Кизуб С.Д.);

-24 січня учитель Баланчук І.В. провела урок «Казка в музиці» у 4-Б класі, а учитель Кизуб С.Д. організувала виставку «Казкова рукавичка»;

-25 січня – виставка малюнків «Музична чудасія», лекція-концерт для учнів 1 класів «Знайомтеся: музичні інструменти»  (вч. Баланчук І.В.); учитель Кизуб С.Д. провела урок-змагання з образотворчого мистецтва у 3-А класі «В гостях у казки», конкурс творчих доробок «Я – казкар» серед учнів 5-6 класів.

Шляхом відкритого голосування учнів та вчителів школи місця було розподілено так:

I місце – Горбачова Ліза 6-А клас

II місце – Гладун Софія 6-Б клас

III місце – Петренко Анна 5-В клас

Загалом тиждень пройшов насичено та різнобарвно.