Уроки мужності

29 січня – день пам’яті битви під Крутами. Далекого 1918 року національно свідома молодь Києва, переважно студенти та учні шкіл, стали на захист рідного міста. Самопожертва цих юнаків стала взірцем для прийдешніх поколінь – борців за незалежність України.

Зважаючи на реалії сьогодення і вшановуючи пам’ять загиблих, учні 8х, 9х класів та лідери учнівського самоврядування долучилися до уроків мужності. Цього дня до школярів завітала старший сержант медичної служби мотопіхотного батальйону 72-ї ОМБ з позивним “Майя” Лариса Дмитрівна Гільманова, яка до служби в ЗСУ працювала медичною сестрою у нашій школі. Вона щиро поділилася з учнями власним досвідом служби і відповіла на запитання школярів.

У класах панувала насторожена тиша, а деякі ледь стримували сльози.

Події минулого слід пам’ятати, а нинішнього часу – усвідомлювати.

Ми щиро вдячні усім воїнам, які боронять мирне небо над нашими головами.

Повертайтеся живими!