Майстер-клас з виготовлення лепбуків.

Природа продовжує дарувати насолоду бабиного літа. Школярі відпочивають на канікулах.  А вчителі з великою цікавістю поринули у світ «Мистецтва в мистецтві», адже саме таку назву має майстер-клас з виготовлення лепбуків.

Лепбук дослівно з англійської – «наколінна книга»: «lap» – коліна, «book» – книга. І якщо з книгою все зрозуміло, то слово  «lap» має декілька значень – частина гри, етап, складати, з’єднувати внахлест. Однак у даному випадку це скоріше складена книга чи книга етапу.

Багатоваріативне слово «lap» дозволяє вийти за рамки «колін» і створити інтерактивну папку різного розміру, різної форми та пристосувати для власної методичної цілі: навчити, розширити, закріпити, узагальнити.

Лепбук – багатофункціональна папка – складайка, що містить кишені, віконечка, папки – ширмочки, дверцята та інші види ніш для різноманітного дидактичного матеріалу згідно теми лепбука. Він легко складається і займає мінімум місця для зберігання, а розкладається в об’ємну папку, не має  чіткої межі у розмірах. Головна умова – вільний доступ дітей до нього.

Через гру до пізнання у колективній творчій співпраці.

Педагоги, які вже другий рік працюють за програмою НУШ, поділилися власним досвідом, а ті, хто вперше почули про цю цікавинку на майстер-класі, опанували методику виготовлення і вже готові до впровадження на власних уроках.

Щиро зичимо творчого натхнення і нових цікавинок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *