Вересневі зустрічі

4 вересня відбулися традиційні вересневі зустрічі школярів 5-11х класів.

Шкільна родина з радістю прийняла до своїх лав п’ятикласників. Усі разом пригадали правила поведінки у школі, правила безпеки життєдіяльності та дорожнього руху. Упевнилися в тому, що світ починається з кожного і… виявили бажання, спробувати власні сили у науково-практичній конференції “Модель ООН”.

Учні 6-8 класів вже сформували команди для участі у “Моделі ООН – юніор”, а старшокласники об’єднали у команди для гри на рівні міста.

Саме 4 вересня на вересневі зустрічі запрошені батьки учнів 3-х і 4-х класів. Вони розпочинають цілий цикл зустрічей. який триватиме два тижні.

Новий навчальний рік упевнено набирає обертів. Нехай для усіх нас він буде вдалий, захоплюючий, щирий!