До школи завітав лейтенант поліції Палюхович Микола Миколайович інспектор ІПП м. Києва

Сьогодні, 10 жовтня, до учнів 7 – 8 класів завітав інспектор ІПП м. Києва, лейтенант поліції Палюхович Микола Миколайович. Темою зустрічі була «відповідальність підлітків за порушення закону». Були з’ясовані ознаки і види правопорушень, вік, з якого розпочинається відповідальність за скоєне та види покарань. Правильно кажуть: «Незнання закону не звільняє від відповідальності». Тож ця зустріч була цілком доречною. А з учнями початкової школи проведено профілактичну бесіду про те, як варто поводиися у різних обставинах, зустрівши незнайомця. Ігрова форма заохотила учнів до відвертого спілкування і виявила неабиякі знання дітвори.