Всеукраїнська учнівська Модель ООН

«Зміцнення співпраці між країнами з метою досягнення глобальних цілей та підтримки миру і справедливості у всьому світі» – саме під таким гаслом розпочала свою роботу щорічна учнівська конференція «Міні-модель ООН», яка традиційно відбувалась у стінах спеціалізованої школи № 197 імені Дмитра Луценка 19/04/2018 року.

Отже, цілі сталого розвитку (ЦСР), яких на сьогодні дотримуються всі країни світу, встановлюють власні показники розвитку і включають 17 цілей і 169 конкретних завдань. Перелік ЦСР був офіційно затверджений на засіданнях Генеральної Асамблеї ООН в кінці вересня 2015 року.

«Розвиток відповідних навичок та вмінь, які нададуть змогу кожному учневі  в майбутньому вирішувати суперечливі ситуації засобами дипломатії – основний акцент сьогоднішньої зустрічі. Бажаю всім учасникам відчути себе в ролі офіційного представника іншої країни», зауважив Юрій Дубовецький, начальник управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Учні представляли 26 країн – учасниць організації об’єднаних націй. Під час презентацій юні політики намагались окреслити чітке коло питань для подальшого вирішення в комітетах.

Слід зауважити, що учнівська конференція цьогоріч набула характеру всеукраїнської, адже учні представляли не тільки місто Київ, а й м. Кривий ріг, Харків, Миколаїв та Херсон.

There is no gallery selected or the gallery was deleted.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *