Замовлення підручників 7 кл.

засідання дистанційної педагогічної ради школи № 197 ім. Дмитра Луценка
від 09 квітня 2020 року

Присутні: вчителі школи

ПОРЯДОК ДЕНИЙ:
1. Про конкурсний відбір проектів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

Слухали:
1. Куцу С.В., директора школи, про конкурсний відбір підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 липня 2019 року за № 9023/33879 та з метою організації прозорого вибору закладами освіти підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, що можуть видаватися за кошти державного бюджету.

Виступили:
1. Булінг Н.Т., завідуюча бібліотекою, про перелік підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету, згідно з переліками, які затверджені наказом Міністерства і науки України від 07 листопада 2019 року №14098 та від 12 грудня 2019 року № 1543.
2. Лук’яненко Л.А., заступник директора школи, щодо вибору підручників з історії України, всесвітньої історії та інформатики для 7 класу.

Ухвалили:
1. Замовити підручники для 7 класу:
1.1. Всесвітня історія. Автори Щупак І.Я., Бурлака О.В., Піскарьова І.О.
Альтернатива:
 Всесвітня історія. Автори Васильків І.Д., Островськай І.Д., Паршин І.Л., Букавин І.Я.
 Всесвітня історія. Автори Мороз П.В., Кришмарел В.Ю., Мороз І.В.
 Всесвітня історія. Автори Гісем О.В., Мартинюк О.О.
 Всесвітня історія. Автори Пометун О.І., Малієнко Ю.Б.
 Всесвітня історія. Автори Подоляк Н.Г., Лукач І.Б., Ладиченко Т.В.
1.2. Інформатика. Автори: Ривкінд .Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.
Альтернатива:
 Інформатика. Автори: Морзе Н.В., Барна О.В.
 Інформатика. Автори: Коршунова О.В., Завадський І.О.
 Інформатика. Автори: Бондаренко О.О., Ластовецький В.В., Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А.
 Інформатика. Автори: Казанцева О.ЛД., Стеценко І.В.
1.3. Історія України. Автори: Дрібниця В.О., Щупак І.Я., Бурлака О.А., Піскарьова І.О.
Альтернатива:
 Історія України. Автори: Хлібовська Г.М., Наумчук О.В., Крижановська М.Є., Бурнейко І.О.
 Історія України. Автори: Дудар О.В., Гук О.І., за редакцією Пометун О.І.
 Історія України. Автори: Свідерський Ю.Ю., Романишин Н.Ю.
 Історія України. Автори: Гісем О.В., Мартинюк О.О.
 Історія України. Автори: Власов В.С., Панарін О.Є., Топольницька Ю.А.

Голова педради                      С.Куца

Секретар                                   Т.Драпей