ЗАПРОШУЄМО НА ЕКОЛОГІЧНУ ВИСТАВКУ

20 лютого 2020 р. в 1-В класі відбувся відкритий урок, присвячений екологічним проблемам планети та пошуку шляхів допомоги довкіллю. Нині екологічна криза все більше нівечить природу Землі та нашої країни зокрема. Людству найближчим часом загрожує небезпека, якщо воно не змінить стиль свого існування та діяльності, не визначить своїх життєвих цінностей.

Учні 1-В класу нашої школи за допомогою батьків підготували міні проекти на тему «Збережемо рідний дім». Діти зробили презентації-постери на різні екологічні теми, екологічні інсталяції, у процесі підготовки та представлення яких дізналися багато нового про переробку сміття, правильне сортування відходів, спілкувалися стосовно проблем сміття в океані тощо. Кожен учень класу виступив та презентував свій доробок.

Класоводу Білоус Наталії Володимирівні на принципах і методиках нової української школи (НУШ) вдалося пробудити в учнів занепокоєність станом природи, їхнього безпосереднього оточення та планети в цілому, а також допомогти дітям почати екологічно мислити та змінити поведінку в повсякденному житті. Кожен учень має усвідомити важливість своєї ролі в тому, щоб зробити світ кращим і здоровішим. Всі ми повинні переконатися, що ми відповідальні не тільки за себе, а й за всю планету. Адже життя людини залежить від стану та здоров’я довкілля.

Урок виявився захоплюючим, динамічним та дуже цікавим для дітей, які, незважаючи на свій малий вік, дуже серйозно підійшли до проблем екології та разом із учителем присвятили час пошуку порад, які можуть врятувати планету та допомогти довкіллю. Свою велику роль у становленні дітей як справжніх громадян нашої країни мали можливість відчути і батьки.

Насамкінець діти вивісили у дворі школи годівнички із власноруч виготовленими смаколиками для зимових птахів, щоб підтримати їх у скрутний час. Цю роботу учні проводили впродовж цілого тижня. Птахи сказали: «Дякуємо».

Після закінчення уроку за безпосередньої участі батьків і дітей була організована виставка робіт учнів 1-В класу «Збережемо рідний дім» у приміщенні молодшої школи.Запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу виставку та підтримати прагнення молодших школярів зробити Землю та нашу країну кращими й комфортнішими для життя.

Ганна Сергіївна Краліна,
мама учениці 1-В класу Марії Краліної