Зустріч з представником посольства США в СШ № 197 ім. Д. Луценка

Зустріч з представником посольства США в СШ № 197 ім. Д. Луценка (фото)

19 лютого 2016 року в рамках проведення гри «Модель ООН» у спеціалізований школі №197 ім. Дмитра Луценка відбулася зустріч із представником посольства США в Україні пані Каландрою Херсаб.

Темою зустрічі було обговорення питань, які делегати будуть розглядати на цьогорічній конференції. Цікавим було вислухати точку зору представниці США, однієї з найрозвиненіших країн, на певні запитання, які безпосередньо пов’язані з нинішніми подіями.

Дотримуючись української традиції, учні зустрічали поважну гостю з хлібом й сіллю, познайомили з насиченим шкільним життям та провели екскурсію у шкільному музеї Дмитра Луценка, яким дуже пишаються.

Потім відбулось знайомство і сама зустріч. Учні були захоплені діалогом, який відбувся в ході зустрічі. Неймовірні враження та досвід спілкування отримали й вчителі, які теж задавали питання. Відповіді на питання дали змогу учням-делегатам заглибитися в тему, а також більше дізнатися про деталі навчання американських тінейджерів.

Пані Херсаб із радістю відповідала на запитання, найактуальнішими з яких були ті, що пов’язані з проблемою міграції, навчання та роботи у Сполучених Штатах; таким чином майбутні учасники конференції мали змогу краще дізнатися про все, що необхідно їм для подальшої роботи в комітетах.

Це насправді був незабутній досвід та можливість для всіх учасників випробувати свої мовні навички і відкрити для себе нові горизонти у певних сферах спілкування.

«Одним із найкорисніших аспектів сьогоднішньої зустрічі особисто для мене була можливість спілкування з громадянкою країни, з носієм мови, – розповідає учасниця конференції. – Справа не лише у тому, аби задати влучне запитання, а також у тому, щоб не боятися цього зробити, подолати мовний бар’єр».

«Найкращим, що вирізняло саме цю зустріч було те, що це був досвід спілкування, завдяки якому ми змогли почути з перших вуст відповіді на питання, які нас цікавили», – зізнаються учні.

За такою цікавою формою спілкування учні втратили відчуття часу. Окрилені емоціями, вони поспішали додому, щоб поділитися враженнями з батьками та друзями.

Гостя школи була надзвичайно вражена не тільки активною діяльністю учнів школи, а й гостинністю та дорослими, влучними питаннями і високим рівнем обізнаності школярів.

На завершення, діти подякували та запросили поважну гостю на саму конференцію, оскільки отримали невимовні емоції від насиченого спілкування.

Учні та вчителі щиро дякують співробітникам посольства Сполучених Штатів Америки в Україні за те, що вже протягом багатьох років вони відгукуються на запрошення та підтримують учасників конференції як інформаційно, так і морально.

«Я дуже пишаюся своїми учнями та їх вільним спілкуванням іноземною мовою», – завершила директор школи Світлана Василівна Куца.