Зустріч зі співробітником Інтерполу

У четвер 10 листопада для майбутніх делегатів Моделі ООН у Київському Міжнародному університеті у школі відбулася зустріч з колишнім МООНівцем Максимом Букіним, який наразі працює в Міжнародній організацій кримінальної поліції – Інтерполі.

За словами нашого гостя, саме Модель Організації Об’єднаних Націй, де він неодноразово брав участь, і стала для нього вирішальною у виборі професії, яку він дуже любить та якою пишається.

На зустрічі учні мали можливість поставити питання про найважливіші та найактуальніші події на міжнародній арені, отримати доступні і лаконічні відповіді, дізнатися  про власне бачення спеціалістом глобальних проблем. Зокрема почули позицію Максима щодо прагнення Каталонії здобути незалежність, шляхи вирішення палестинського питання, проблем торгівлі людьми та наркотиками, ядерного роззброєння і багато іншого. Також ми мали можливість дізнатися про особливості роботи в Інтерполі  з перших вуст від досвідченої людини, яка сама пройшла через неабиякі складнощі.

Під час цієї зустрічі не було дотримано регламенту, адже після офіційної частини учні ще довго ставили запитання гостю, який завдяки своїй ерудованості зміг викликати в учнів неабиякий інтерес до дипломатичної діяльності. Максим уже котрий рік поспіль надихає делегатів своїм прикладом, маючи неабиякі здібності у простій формі донести до молоді важливі питання, тому цей діалог був однозначно не лише корисним, а й довгоочікуваним.

«Мені особисто дуже сподобалося. Я отримав масу позитивних емоцій від цієї зустрічі, дізнався багато нової інформації і ще більше заглибився в сучасні глобальні проблеми», – розповідає учень 9-А класу.

Тож з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Редактор: Савчук Марина