Дистанційне навчання з метою уникнення потенційної загрози захворювань

Шановні батьки!

Для уникнення потенційної загрози розповсюдження вірусних захворювань, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей №28 та №30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та загальноміського плану протиепідемічних заходів у спеціалізованій школі №197 ім. Дмитра Луценка, з метою недопущення відставання у вивченні предметних дисциплін та забезпечення їх виконання, адміністрацією та вчителями школи буде організовано:

— для учнів 1-4 класів: елементи дистанційного навчання та електронне листування (e-mail);

— для учнів 5-9 класів: елементи дистанційного навчання з використанням онлайн-ресурсів, онлайн-консультації з вчителями-предметниками;

— для учнів 10-11 класів: елементи дистанційного навчання з використанням онлайн-ресурсів, онлайн-консультації з вчителями-предметниками.

Відповідно до рішення Департаменту освіти і науки міста Києва, для учнів 11-х класів в онлайн-режимі будуть проводитись курси підготовки до складання ЗНО та тематичні експрес-уроки.

Також звертаємо Вашу увагу, що вхід та перебування учнів, батьків та будь-яких сторонніх осіб (крім працівників школи) на території та в приміщеннях закладу освіти на період з 12.03.2020 по 31.03.2020 року – заборонено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *