До 95-річчя з дня народження Дмитра Луценка у музеї Великої Вітчизняної війни облаштовано тематичну виставку.

12  жовтня для учнів школи ім. Дмитра Луценка було зігріте проникливим словом поета. До 95-річчя з дня народження у музеї Великої Вітчизняної війни в експозиції  «Визволення Києва» облаштовано тематичну виставку, присвячену творчості поета-фронтовика. Роздивившись експонати виставки і уважно вислухавши розповідь екскурсовода про визволення Києва учні школи прочитали поезію Дмитра Луценка. Гурська Поліна (5Б клас) – «Батьківщина», Дмитро Вареник (3А клас) – «Присяга», Мусієнко Вікторія та Васильєва Романа ( 6Б клас) – «Баладу про братерство», Бойко Олександр (11Б клас) – «Безсмерття».

Після музею учні школи стали учасниками творчого заходу, організованого співробітниками Національної історичної бібліотеки. І там лунала поезія Дмитра Луценка. Бровко Юлія (9В клас) – «Коралове намисто», Казикіна Тамара (9В клас) – «Пахнуть матіоли», Дмитро Вареник та Поліна Гурська прочитали попередні вірші.

Незважаючи на осінню прохолоду, у дитячих душах було тепло від проникливих слів.