До школи завітали представники МАУП

Кожна людина у певний час стикається з проблемою вибору професії. Як не помилитися і обрати з великого розмаїття саме те, що до душі?

Не виняток і наші нинішні випускники 11-х класів, які в цей час обирають вуз, до якого вступатимуть. Їм на допомогу прийшли новітні технології.

У І семестрі 31 учень відвідали МАУП,  де пройшли комп’ютерне тестування щодо схильності до того чи іншого напрямку майбутньої професії і вибору подальшого місця навчання.

Сьогодні, 18 січня, до школи завітали представники МАУП з обробленими даними респондентів. Цікаво було спостерігати за обличчями старшокласників. Дехто ще раз переконався у правильності власного вибору. Але були і ті, хто здивовано вислухав від куратора оброблені дані тестування.

Але у необхідності і корисності цієї справи впевнились усі.

Що ж, іще є час на свідомий вибір. Нехай для кожного з майбутніх абітурієнтів він буде вдалим!