Фестиваль КВК

24 квітня школа щиро вітала учасників зонального етапу Всеукраїнських змагань команд КВК ЮІР “Молоде покоління – за безпечний рух!”

Учасники творчих перегонів були три команди: “Весела патрулька” ЗНЗ №205 Святошинського району; “Інспектор” ЗНЗ №259 Деснянського району; “Дорога майбутнього” Романо-германської гімназії №123 Подільського району.

Виступи команд оцінювало поважне журі, у складі якого були представники Департаменту патрульної поліції, редактор національного телевізійного КВК, методисти Київського палацу дітей і юнацтва та центру науково-технічної творчості “Сфера”. Також були присутні поважні гості з Департаменту освіти, молоді та спорту міста Києва та Святошинського і Подільського районів.

Усіх учасників і гостей привітали учні 7Б класу, а на завершення змагань гарний настрій закріпив шкільний соловейко – Шкода Богдан (4А клас).

У запеклій боротьбі впевнену перемогу здобула команда “Інспектор” Деснянського району.

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у фінальному етапі змагань!