Перший навчальний тиждень традиційно присвячений фізичній культурі і спорту.

Учні 2-х класів своє ставлення до спорту вимальовують крейдою на асфальті.

Учні 8-х класів випустили стіннівки зі спортивними досягненнями однокласників.

Для усіх учнів початкової школи було проведено Олімпійський урок.

8 вересня команди 3х і 4х класів взяли участь у Веселих стартах. У підсумку командні місця розподілилися наступним чином:

І місце 3А; ІІ місце 3Б; ІІІ місце 3В; ІV місце 3Г.

І місце 4А; ІІ місце 4Г; ІІІ місце 4В; ІV місце 4Б. Вітаємо команди!!!

Виграли сьогодні безперечно усі, адже рух – це здоров’я! Здоровим бути модно!

9 вересня для учнів 5х та 6х класів здійняло крила «Олімпійське лелеченя»

У восьми спортивних випробуваннях команди – учасниці скористалися духом спортивного єднання. Турнірна таблиця виглядає наступним чином:

І місце 5Г, ІІ місце 5В, ІІІ місце 5А, IV місце 5Б.

І місце 6Г, ІІ місце 6Б, ІІІ місце 6В, IV місце 6А.

Рухливі естафети на свіжому повітрі підняли настрій, додали здоров’я і наснаги для вдалого завершення навчального дня.

Вітаємо переможців і зичимо гарного настрою усім учням школи! Осіннього затишку і міцного здоров’я!

10 вересня команди учнів 7х класів взяли участь у легкоатлектичній естафеті. Тут було все: і спортивний азарт, і командний дух, і швидкість. А до перемоги вела ще і вдпрацьована стратегія.

Зусилля усіх команд висвітлює турнірна таблиця.

І місце 7Г, ІІ місце 7А, ІІІ місце 7Б, IV місце 7В.

Цього ж дня старшокласники змагалися у силовій гімнастиці. Дівчата стрибали на скакалках 30 сек., а хлопці віджималися на брусах і змагалися упідтягуванні на високій перекладині.

Найспритнішими серед дівчат виявилися: Коцюра Влада – 9Б І місце, Кручак Настя 10А ІІ місце, Козлова Марія 11А ІІІ місце.

Майстернішими у вправах на брусах стали: Бутирін Микита 10А І місце, Манойлик Тимофій 11В ІІ місце, Стецюк Андрій 11А ІІІ місце.

Підтягнулися найбільше: Гладкий Андрій 11В І місце, Ястребов Олексій 11В ІІ місце, Щолоков Андрій 11В клас ІІІ місце.

Вітаємо переможців та усіх учасників змагань!

11 вересня Україна відзначє День фізичної культури і спорту. Зичимо усім провести його зі спортивним завзяттям у любові та мирі!

Світлини тут…