Освітній процес у школі з 1 вересня 2021 року

Шановні батьки!

Усього кілька днів віддаляє нас від початку навчального року. Осінь вступить у свої права – і святом День Знань ми розпочнемо 2021-2022 навчальний рік.

Структура  і тривалість навчального року визначені педагогічною радою в межах часу, передбаченого освітньою програмою, і буде організована за семестровою системою.

Перший семестр з 1 вересня по 24 грудня 2021 року.

Другий семестр з 10 січня по 31  травня 2022 року.

Для учнів збережені осінні, зимові, весняні канікули.

Враховуючи, що через спалах коронавірусу весь світ продовжує перебувати в умовах карантинних обмежень, акцентуємо увагу на тому, що структура навчального року може коригуватися  в залежності від епідемічної ситуації.

Опрацювавши  пропозиції Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації щодо адаптації закладу освіти в умовах змін, викликаних пандемією,у школі розроблено та затверджено Тимчасовий порядок організації роботи у 2021-2022 навчальному році. Ми намагалися врахувати режим роботи закладу, а саме: прихід дітей до школи та початок занять, маршрути входу/виходу та руху учнів по школі, Розподіл кабінетів за класамирежим харчування тощо. Прошу Вас зрозуміти, що з посиленням карантинних обмежень будуть розширюватися  варіанти змішаного навчання учнів 1-11 класів, а саме: поділ дітей класу на дві групи та їх навчання через тиждень. Велике прохання до  Вас ознайомитись з Тимчасовим порядком організації роботи та пояснити своїм дітям умови навчання в 2021-2022 навчальному році.

З метою збереження життя та здоров’я учнів, які мають хронічні захворювання (серцево-судинні, бронхо-легеневі, імунні хвороби чи цукровий діабет)  рекомендуємо батькам  таких дітей оформити навчання в цьому навчальному році за такими індивідуальними формами: екстернат, сімейна/домашня освіта, педагогічний патронаж.

З метою протидії поширенню коронавірусу велике прохання до Вас поставитися з розумінням та заповнити опитувальник про самопочуття дитини. Опитувальник заповнюється особисто Вами  в електронному варіанті та надсилається на електронну пошту класному керівнику до 30 серпня. Просимо також ознайомитись з Правилами профілактичних заходів для учнів, батьків та Алгоритмом дій при виявленні в учасників освітнього процесу симптомів хвороби

За час літніх канікул у школі проводилися косметичні ремонти навчальних класів, шкільна їдальня поповнилась кухонним інвентарем,  технологічним обладнанням. Кабінети  математики, української мови, історії, інформатики основного приміщення школи отримали шкільні меблі, а учнів перших класів чекають затишні світлі класи з новими меблями, інтерактивними дошками, дидактичним матеріалом.

Вірю, що навчальний рік ми розпочнемо off-line!!!

Бажаю здоров’я!!! До зустрічі!!!