Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Фото з олімпіад

Список переможців І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін за 2018-2019 н.р.

П.І.П Клас місце Вчитель
Українська мова та література
1. Соляніченко Анна І Коваленко Ю.В.
2. Гриців Валерія І Коваленко Ю.В.
3. Поливода Діана І Гордійчук І.В.
4. Пітякова Наталія 11б І Гордійчук І.В.
5. Агєєв Артем ІІ Кузіна Л.М.
6. Попова Катерина ІІ Іщенко О.І.
7. Падалка Соломія ІІ Заболотна В.В.
8. Младенова Мілена ІІ Іщенко О.І.
9. Валевич Вероніка ІІ Коваленко Ю.В.
10. Петренко Анна ІІ Коваленко Ю.В.
11. Синьовид Вікторія ІІ Гордійчук І.В.
12. Ярмак Марія ІІ Кузіна Л.М.
13. Сімон Марія 10а ІІ Іщенко О.І.
14. Велічко Анна 10б ІІ Кузіна Л.М.
15. Омельченко Дар’я 11б ІІ Гордійчук І.В.
16. Склянов Владислав ІІІ Азарова О.І.
17. Журбіна Діна ІІІ Коваленко Ю.В.
18. Нікітенко Богдан ІІІ Азарова О.І.
19. Луканюк Марія ІІІ Яковлева Л.В.
20. Медведик Ірина ІІІ Коваленко Ю.В., Кузіна Л.М.
21. Дуденкова Єлизавета ІІІ Лук’яненко Л.А.
22. Чехович Богдана 10а ІІІ Дудучава В.Д.
23. Домашенко Анна 10б ІІІ Кузіна Л.М.
24. Заєць Альона 11а ІІІ Гудима Н.А.
25. Романовська Дарина 11а ІІІ Гудима Н.А.
26. Москаленко Олена 11а ІІІ Гудима Н.А.
Зарубіжна література
27. Агєєв Артем І Кузіна Л.М.
28. Сябрук Катерина І Азарова О.І.
29. Гриців Валерія І Панасюк Я.М.
30. Медведик Ірина І Коваленко Ю.В.
31. Ярмак Марія І Кузіна Л.М.
32. Попова Катерина ІІ Іщенко О.І.
33. Матвєєва Віра ІІ Панасюк Я.М.
34. Поливода Діана ІІ Панасюк Я.М.
35. Волошин Ігор ІІ Гордійчук І.В.
36. Чехович Богдана 10а ІІ Дудучава В.Д.
37. Кирик Вікторія ІІІ Кузіна Л.М.
38. Падалка Соломія ІІІ Заболотна В.В.
39. Вознюк Вікторія ІІІ Гудима Н.А.
40. Шкарупіло Вікторія ІІІ Яковлева Л.В.
41. Згурська Анна ІІІ Дудучава В.Д.
42. Домашенко Анна 10б ІІІ Кузіна Л.М.
43. Романовська Дарина 11а ІІІ Гудима Н.А.
Біологія
44. Онищук Анастасія І Грабовецька В.Л.
45. Синьовид Вікторія І Онищук О.М.
46. Дуденкова Єлизавета І Грабовецька В.Л.
47. Домашенко Анна 10б І Онищук О.М.
48. Романовська Дарина 11а І Онищук О.М.
49. Гриців Валерія ІІ Грабовецька В.Л.
50. Матвєєва Віра ІІ Грабовецька В.Л.
51. Гребенюк Богдан ІІ Онищук О.М.
52. Галич Олександр ІІ Онищук О.М.
53. Ярмак Марія ІІ Грабовецька В.Л.
54. Тритиниченко Марія 10а ІІ Онищук О.М.
55. Дзюба Аліна 10б ІІ Онищук О.М.
56. Кравець Єлизавета 10в ІІ Онищук О.М.
57. Несін Олександр 11а ІІ Онищук О.М.
58. Казикіна Тамара 11б ІІ Онищук О.М.
59. Коломієць Вероніка ІІІ Грабовецька В.Л.
60. Мусійчук Георгій ІІІ Грабовецька В.Л.
61. Бойко Євген ІІІ Грабовецька В.Л.
62. Кривенкова Євгенія ІІІ Грабовецька В.Л.
63. Налєйкіна Каміла ІІІ Грабовецька В.Л.
64. Залевська Анна ІІІ Грабовецька В.Л.
65. Ілюченко Роман ІІІ Онищук О.М.
66. Баранцева Наталія ІІІ Грабовецька В.Л.
67. Зайцева Ярина ІІІ Грабовецька В.Л.
68. Нечитайло Валерія ІІІ Грабовецька В.Л.
69. Мір Санжарі Мір Алі ІІІ Грабовецька В.Л.
70. Ілляшенко Наталія ІІІ Грабовецька В.Л.
71. Блохін Артемій 10а ІІІ Онищук О.М.
72. Капелька Анастасія 10в ІІІ Онищук О.М.
73. Заєць Альона 11а ІІІ Онищук О.М.
74. Діхтяренко Анна 11а ІІІ Онищук О.М.
75. Пономаренко Марина 11а ІІІ Онищук О.М.
Екологія
76. Заєць Альона 11а І Онищук О.М.
77. Романовська Дарина 11а ІІ Онищук О.М.
78. Діхтяренко Анна 11а ІІ Онищук О.М.
79. Пономаренко Марина 11а ІІ Онищук О.М.
80. Казикіна Тамара 11б ІІІ Онищук О.М.
Астрономія
81. Діхтяренко Анна 11а І Балалаєва Л.М.
82. Заєць Альона 11а ІІ Балалаєва Л.М.
83. Омельченко Дар’я 11б ІІ Балалаєва Л.М.
84. Казикіна Тамара 11б ІІІ Балалаєва Л.М.
Математика
85. Костеніч Степан І Оцел О.І.
86. Гриців Валерія І Оцел О.І.
87. Синьовид Вікторія І Брижата Т.М.
88. Пасіченко Єлизавета І Музичук Т.О.
89. Домашенко Анна 10б І Музичук Т.О.
90. Романовська Дарина 11а І Оцел О.І.
91. Снєжко Павло ІІ Растєряєва І.А.
92. Коцюра Владислава ІІ Оцел О.І.
93. Шкода Богдан ІІ Оцел О.І.
94. Петренко Анна ІІ Оцел О.І.
95. Кулик Віктор ІІ Брижата Т.М.
96. Згурська Анна ІІ Растєряєва І.А.
97. Кравець Єлизавета 10в ІІ Музичук Т.О.
98. Наумович Олександра 11а ІІ Оцел О.І.
99. Бабенко Нікіта ІІІ Оцел О.І.
100. Сапожник Владислав ІІІ Оцел О.І.
101. Мельніченко Тимур ІІІ Брижата Т.М.
102. Гладкий Андрій ІІІ Брижата Т.М.
103. Корнієнко Олександр ІІІ Брижата Т.М.
104. Ярмак Марія ІІІ Музичук Т.О.
105. Чернов Юхим 10а ІІІ Музичук Т.О.
106. Блохін Артемій 10а ІІІ Музичук Т.О.
107. Несін Олександр 11а ІІІ Оцел О.І.
Фізика
108. Супрун Анна І Петриченко І.В.
109. Синьовид Вікторія І Петриченко І.В.
110. Згурська Анна І Балалаєва Л.М.
111. Домашенко Анна 10б І Балалаєва Л.М.
112. Діхтяренко Анна 11а І Балалаєва Л.М.
113. Коломієць Вероніка ІІ Петриченко І.В.
114. Сільчук Софія ІІ Петриченко І.В.
115. Гладкий Андрій ІІ Петриченко І.В.
116. Волошин Ігор ІІ Балалаєва Л.М.
117. Наумович Олександра 11а ІІ Балалаєва Л.М.
118. Зозуля Олександра ІІІ Растєряєва І.А.
119. Гриців Валерія ІІІ Растєряєва І.А.
120. Стецюк Андрій ІІІ Петриченко І.В.
121. Гуров Іван ІІІ Петриченко І.В.
122. Мір Санжарі Мір Алі ІІІ Балалаєва Л.М.
123. Онанченко Олександр 10в ІІІ Балалаєва Л.М.
124. Шевченко Яна 10а ІІІ Балалаєва Л.М.
125. Казикіна Тамара 11б ІІІ Балалаєва Л.М.
126. Носов Єгор 11а ІІІ Балалаєва Л.М.
Трудове навчання (хлопці)
127. Агєєв Артем І Андрющенко М.Я.
128. Нікітенко Богдан І Андрющенко М.Я.
129. Гладкий Андрій І Андрющенко М.Я.
130. Карпенко Глєб І Андрющенко М.Я.
131. Савченко Михайло ІІ Андрющенко М.Я.
132. Поліщук Андрій ІІ Андрющенко М.Я.
133. Галич Олександр ІІ Андрющенко М.Я.
134. Яковенко Антон ІІ Андрющенко М.Я.
135. Зарудний Захар ІІІ Андрющенко М.Я.
136. Рокун Андрій ІІІ Андрющенко М.Я.
137. Березовський Артем ІІІ Андрющенко М.Я.
138. Школьний Данііл ІІІ Андрющенко М.Я.
139. Кудлаєнко Олексій ІІІ Андрющенко М.Я.
Трудове навчання (дівчата)
140. Адаменко Валерія І Педченко Ю.В.
141. Прищепа Дарина І Педченко Ю.В.
142. Рощенко Дар’я І Педченко Ю.В.
143. Дзус Анастасія І Педченко Ю.В.
144. Згурська Анна І Педченко Ю.В.
145. Соляніченко Анна ІІ Педченко Ю.В.
146. Плис Олександра ІІ Педченко Ю.В.
147. Олійник Юлія ІІ Педченко Ю.В.
148. Гладун Софія ІІ Педченко Ю.В.
149. Нечитайло Валерія ІІ Педченко Ю.В.
150. Манукян Луїза ІІ Педченко Ю.В.
151. Зуборева Маргарита ІІІ Педченко Ю.В.
152. Кручак Анастасія ІІІ Педченко Ю.В.
153. Притченко Анастасія ІІІ Педченко Ю.В.
154. Антонюк Анна ІІІ Педченко Ю.В.
155. Тітієвська Валерія ІІІ Педченко Ю.В.
156. Перевезнюк Марія ІІІ Педченко Ю.В.
157. Спориш Олександра ІІІ Педченко Ю.В.
Хімія
158. Синьовид Вікторія І Горбоконь О.Є.
159. Гриців Валерія ІІ Горбоконь О.Є.
160. Нікітенко Богдан ІІ Грабовецька В.Л.
161. Волошин Ігор ІІ Горбоконь О.Є.
162. Цепюк Анна 10а ІІ Горбоконь О.Є.
163. Несін Олександр 11а ІІ Горбоконь О.Є.
164. Онищук Анастасія ІІІ Грабовецька В.Л.
165. Коломієць Вероніка ІІІ Грабовецька В.Л.
166. Колеснікова Дар’я ІІІ Грабовецька В.Л.
167. Притченко Анастасія ІІІ Грабовецька В.Л.
168. Гуща Віта ІІІ Грабовецька В.Л.
169. Бортняк Ольга ІІІ Горбоконь О.Є.
170. Луканюк Марія ІІІ Горбоконь О.Є.
171. Гребенюк Богдан ІІІ Горбоконь О.Є.
172. Галич Олександр ІІІ Горбоконь О.Є.
173. Ярмак Марія ІІІ Горбоконь О.Є.
174. Нечитайло Валерія ІІІ Горбоконь О.Є.
175. Згурська Анна ІІІ Горбоконь О.Є.
176. Підлісний Юрій ІІІ Горбоконь О.Є.
177. Скоморовська Анастасія 10а ІІІ Горбоконь О.Є.
178. Казикіна Тамара 11б ІІІ Горбоконь О.Є.
Англійська мова
179. Агєєв Артем І Васильчук Т.Г.
180. Куприєнко Анна І Поляничка С.М.
181. Гриців Валерія І Іванченко Т.Б.
182. Середюк Софія І Чепурко Т.О.
183. Ярмак Марія І Ошкало І.М.
184. Велічко Анна 10б І Кривицька С.А.
185. Сабадаха Ксенія 10в І Одинець І.М.
186. Прудченко Даніл 11б І Поляничка С.М.
187. Таєвський Дмитро 11б І Поляничка С.М.
188. Зарудний Захар ІІ Драпей Т.І.
189. Журбіна Діна ІІ Ошкало І.М.
190. Соляніченко Анна ІІ Ошкало І.М.
191. Чибізова Вероніка ІІ Чепурко Т.О.
192. Бабенко Нікіта ІІ Ошкало І.М.
193. Нікітенко Богдан ІІ Куцаченко Г.І.
194. Налєйкіна Каміла ІІ Криницька Е.В.
195. Мазур Ольга ІІ Чепурко Т.О.
196. Підлісний Юрій ІІ Драпей Т.І.
197. Ілляшенко Наталія ІІ Васильчук Т.Г.
198. Чехович Богдана 10а ІІ Ошкало І.М.
199. Сімон Марія 10в ІІ Одинець І.М.
200. Вус Анна 11а ІІ Каніковська Т.Ю.
201. Валевич Вероніка ІІІ Драпей Т.І.
202. Костеніч Степан ІІІ Драпей Т.І.
203. Каюткін Богдан ІІІ Савченко Т.Ю.
204. Дворнік Володимир ІІІ Ошкало І.М.
205. Нікішова Анастасія ІІІ Васильчук Т.Г.
206. Притченко Анастасія ІІІ Куцаченко Г.І.
207. Журавлевич Єлизавета ІІІ Іванченко Т.Б.
208. Луканюк Марія ІІІ Куцаченко Г.І.
209. Поливода Діана ІІІ Чепурко Т.О.
210. Мартинюк Дар’я ІІІ Чепурко Т.О.
211. Щенніков Дмитро ІІІ Драпей Т.І.
212. Блохін Артемій 10а ІІІ Ошкало І.М.
213. Шевченко Яна 10а ІІІ Ошкало І.М.
214. Набок Дар’я 10а ІІІ Одинець І.М.
215. Тищенко Анна 11а ІІІ Каніковська Т.Ю.
216. Романовська Дарина 11а ІІІ Кривошапка І.А.
Німецька мова
217. Сябрук Катерина І Габрук О.Л.
218. Гриців Валерія І Ракіна А.В.
219. Синьовид Вікторія І Ракіна А.В.
220. Мазур Ольга І Ракіна А.В.
221. Козубенко Дарина І Топчій Ю.В.
222. Ярмак Марія І Некогдюк С.М.
223. Чехович Богдана 10а І Некогдюк С.М.
224. Ткаченко Аліна 11а І Габрук О.Л.
225. Журбіна Діна ІІ Некогдюк С.М.
226. Падалка Соломія ІІ Габрук О.Л.
227. Бабенко Нікіта ІІ Габрук О.Л.
228. Петренко Анна ІІ Ракіна А.В.
229. Сапожник Владислав ІІ Ракіна А.В.
230. Матвєєва Віра ІІ Ракіна А.В.
231. Супрун Анна ІІ Топчій Ю.В.
232. Поливода Діана ІІ Ракіна А.В.
233. Барабановський Максим ІІ Топчій Ю.В.
234. Сінгх Марк 10в ІІ Топчій Ю.В.
235. Наумович Олександра 11а ІІ Габрук О.Л.
236. Тищенко Анна 11а ІІ Габрук О.Л.
237. Коцюра Владислава ІІІ Некогдюк С.М.
238. Семенюк Микита ІІІ Некогдюк С.М.
239. Чибізова Вероніка ІІІ Некогдюк С.М.
240. Білий Максим ІІІ Габрук О.Л.
241. Коломієць Вероніка ІІІ Ракіна А.В.
242. Притченко Анастасія ІІІ Топчій Ю.В.
243. Луканюк Марія ІІІ Топчій Ю.В.
244. Налєйкіна Каміла ІІІ Топчій Ю.В.
245. Ніколайчук Вікторія ІІІ Некогдюк С.М.
246. Красноруцька Єлизавета ІІІ Некогдюк С.М.
247. Шевченко Вікторія ІІІ Некогдюк С.М.
248. Блохін Артемій 10а ІІІ Некогдюк С.М.
249. Шевченко Яна 10а ІІІ Некогдюк С.М.
250. Велічко Анна 10б ІІІ Некогдюк С.М.
251. Заєць Альона 11а ІІІ Габрук О.Л.
252. Чернюк Вікторія 11а ІІІ Габрук О.Л.
Фізична культура
253. Пелюховський Андрій 11б І Петрова І.Л.
254. Демченко Марія 11б І Петрова І.Л.
255. Пелюховський Нікіта 11б ІІ Петрова І.Л.
256. Москаленко Олена 11а ІІ Петрова І.Л.
257. Головань Антон 11а ІІІ Петрова І.Л.
258. Омельченко Дар’я 11б ІІІ Петрова І.Л.
Мистецтво
259. Супрун Анна І Кизуб С.Д.
260. Кравчук Аліна І Баланчук І.В.
261. Новобранець Дар’я І Баланчук І.В.
262. Богомол Дарина І Баланчук І.В.
263. Згурська Анна І Баланчук І.В.
264. Гриців Валерія ІІ Кизуб С.Д.
265. Белік Світлана ІІ Баланчук І.В.
266. Нікітенко Богдан ІІ Кизуб С.Д.
267. Кизуб Денис ІІ Кизуб С.Д.
268. Вдовиченко Вікторія ІІ Баланчук І.В.
269. Кравченко Аліна ІІ Баланчук І.В.
270. Падалко Соломія ІІІ Кизуб С.Д.
271. Лисюк Єлизавета ІІІ Кизуб С.Д.
Інформаційні технології
272. Ганжа Іван І Петриченко І.В.
273. Манойлик Тимофій І Стаматова О.Ф.
274. Мір Санжарі Мір Алі І Стаматова О.Ф.
275. Скиба Максим І Стаматова О.Ф.
276. Зозуля Віктор ІІ Якименко А.С.
277. Спіян Олександр ІІ Стаматова О.Ф.
278. Підлісний Юрій ІІ Якименко А.С.
279. Чернюк Максим ІІІ Стаматова О.Ф.
280. Лелеко Олександр ІІІ Петриченко І.В.
281. Муляр Дмитро ІІІ Петриченко І.В.
282. Тавлуй Дмитро ІІІ Стаматова О.Ф.
Лінгвістика
283. Вус Анна 11а І Каніковська Т.Ю.
284. Тищенко Анна 11а І Каніковська Т.Ю.
285. Гриців Валерія І Іванченко Т.Б.
286. Поливода Діана ІІ Чепурко Т.О.
287. Стецюк Андрій ІІ Чепурко Т.О.
288. Журавлевич Єлизавета ІІІ Іванченко Т.Б.
289. Сердюк Софія ІІІ Чепурко Т.О.
290. Мазур Ольга ІІІ Чепурко Т.О.
291. Куценко Олександра 11а ІІІ Каніковська Т.Ю.
Психологія
292. Дуденкова Єлизавета І Лопащук Л.М.
293. Валюх Олександра 10б І Лопащук Л.М.
294. Куценко Олександра 11а І Лопащук Л.М.
295. Заіцька Ярина ІІ Лопащук Л.М.
296. Бадукіна Світлана 10б ІІ Лопащук Л.М.
297. Казикіна Тамара 11б ІІ Лопащук Л.М.
298. Сарнацька Софія ІІІ Лопащук Л.М.
299. Дзюба Аліна 10б ІІІ Лопащук Л.М.
300. Хорошун Діана 11б ІІІ Лопащук Л.М.
Історія
301. Омельченко Дар’я 11б І Зюзь О.М.
302. Чехович Богдана 10а І Зюзь О.М.
303. Сінгх Марк 10в І Зюзь О.М.
304. Ярмак Марія І Зюзь О.М.
305. Синьовид Вікторія І Рісаєва В.М.
306. Гриців Валерія І Куца С.В.
307. Паральова Марія 11а ІІ Зюзь О.М.
308. Пітякова Наталія 11б ІІ Зюзь О.М.
309. Носов Єгор 11а ІІ Зюзь О.М.
310. Лємєсов Кирило 10а ІІ Зюзь О.М.
311. Блохін Артемій 10а ІІ Зюзь О.М.
312. Пуховський Микола 10б ІІ Зюзь О.М.
313. Підлісний Юрій ІІ Зюзь О.М.
314. Галич Олександр ІІ Рісаєва В.М.
315. Богомол Дарина ІІ Рісаєва В.М.
316. Петренко Анна ІІ Куца С.В.
317. Вовковіцька Анастасія 11а ІІІ Зюзь О.М.
318. Куценко Олександра 11а ІІІ Зюзь О.М.
319. Чернов Юхим 10а ІІІ Зюзь О.М.
320. Мілюхіна Анастасія 10в ІІІ Зюзь О.М.
321. Білоус Діана ІІІ Зюзь О.М.
322. Красноруцька Єлизавета ІІІ Зюзь О.М.
323. Шубенко Артур ІІІ Рісаєва В.М.
324. Ілюченко Роман ІІІ Рісаєва В.М.
325. Лахнеш Лілія ІІІ Рісаєва В.М.
326. Колесник Дар’я ІІІ Куца С.В.
327. Мусійчук Георгій ІІІ Куца С.В.
328. Бойко Євген ІІІ Куца С.В.
329. Вознюк Вікторія ІІІ Рісаєва В.М.
Правознавство
330. Білоус Діана І Зюзь О.М.
331. Чехович Богдана 10а І Зюзь О.М.
332. Бабій Богдан ІІ Зюзь О.М.
333. Згурська Анна ІІ Зюзь О.М.
334. Карімова Каріна 10в ІІ Зюзь О.М.
335. Ярмак Марія ІІІ Зюзь О.М.
336. Красноруцька Єлизавета ІІІ Зюзь О.М.
337. Карпенко Глєб ІІІ Зюзь О.М.
338. Чернов Юхим 10а ІІІ Зюзь О.М.
339. Блохін Артемій 10а ІІІ Зюзь О.М.
340. Домашенко Анна 10б ІІІ Зюзь О.М.
341. Кривенков Федір 10в ІІІ Зюзь О.М.
Географія
342. Гриців Валерія І Яненко Н.А.
343. Синьовид Вікторія І Яненко Н.А.
344. Карпенко Глєб І Яненко Н.А.
345. Велічко Анна 10б І Яненко Н.А.
346. Мусійчук Георгій ІІ Яненко Н.А.
347. Галич Олександр ІІ Онищук О.М.
348. Ярмак Марія ІІ Яненко Н.А.
349. Чехович Богдана 10а ІІ Яненко Н.А.
350. Онищук Анастасія ІІІ Яненко Н.А.
351. Нікітенко Богдан ІІІ Яненко Н.А.
352. Блажко Нікіта ІІІ Яненко Н.А.
353. Налєйкіна Каміла ІІІ Онищук О.М.
354. Микитюк Анастасія ІІІ Яненко Н.А.
355. Дуденкова Єлизавета ІІІ Яненко Н.А.
356. Ніколайчук Вікторія ІІІ Яненко Н.А.
357. Домашенко Анна 10б ІІІ Яненко Н.А.
358. Кривенков Федір 10в ІІІ Яненко Н.А.
359. Лємєсов Кирило 10а ІІІ Яненко Н.А.

 

Переможці Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1. Петренко Марія І Гордійчук І.В.
2. Поливода Діана І Гордійчук І.В.
3. Велічко Анна 10б І Кузіна Л.М.
4. Омельченко Дар’я 11б І Гордійчук І.В.
5. Агєєв Артем ІІ Кузіна Л.М.
6. Валевич Вероніка ІІ Коваленко Ю.В.
7. Петренко Анна ІІ Коваленко Ю.В.
8. Синьовид Вікторія ІІ Гордійчук І.В.
9. Ніколайчук Вікторія ІІ Гордійчук І.В.
10. Чехович Богдана 10а ІІ Дудучава В.Д.

 

Переможці ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

1. Петренко Марія І Гордійчук І.В.
2. Агєєв Артем І Кузіна Л.М.
3. Гриців Валерія І Коваленко Ю.В.
4. Поливода Діана І Гордійчук І.В.
5. Ярмак Марія І Кузіна Л.М.
6. Пітякова Наталія 11б І Гордійчук І.В.
7. Младенова Мілена ІІ Іщенко О.І.
8. Нікітенко Богдан ІІ Азарова О.І.
9. Синьовид Вікторія ІІ Гордійчук І.В.
10. Дуденкова Єлизавета ІІ Лук’яненко Л.А.
11. Сімон Марія 10в ІІ Іщенко О.І.
12. Велічко Анна 10б ІІ Кузіна Л.М.
13. Романовська Дарина 11а ІІ Гудима Н.А.
14. Яременко Дмитро ІІ Іщенко О.І.
15. Петренко Анна ІІ Коваленко Ю.В.
16. Демяненко Софія ІІІ Дудучава В.Д.
17. Петренко Іван ІІІ Гордійчук І.В.
18. Соляніченко Анна ІІІ Коваленко Ю.В.
19. Булатова Юліана ІІІ Гудима Н.А.
20. Медведик Ірина ІІІ Коваленко Ю.В.
21. Сасіна Єлизавета ІІІ Кузіна Л.М.
22. Домашенко Анна 10б ІІІ Кузіна Л.М.
23. Омельченко Дар’я 11б ІІІ Гордійчук І.В.

Вітаємо переможців!!! Бажаємо успіху та перемог!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − 1 =