Предметний тиждень

З 13 листопада у школі стартував тиждень німецької мови, у рамках якого заплановано проведення цілої низки різноманітних заходів для учнів 5-11 класів. Зокрема 13 листопада на шкільних стендах з’явилися тематичні стіннівки.

14 листопада учні 6Б класу взяли участь у захоплюючій грі-вікторині «Знання – це сила». Підготувала цей захід вчитель німецької мови Ракіна А.В. Цікаві запитання, дотепні відповіді, зосереджені обличчя і… досконале володіння німецькою мовою.

15 листопада в рамках  «Тижня німецької мови» були проведені  урок – гра та урок – вікторина для паралелі  учнів 6-х класів «Das Fest – der deutschen Sprache», заходи проводили вчителі Топчій Ю. В. та Ракіна А.В.

16 листопада відбулось театралізоване дійство за участі паралелі 5-х та 7-х класів, інсценізація казки «Die Rübe» та «November- Fest». На святі були присутні учні середньої школи, батьки та вчителі.

Позакласні заходи з німецької мови 17.11.17

В п’ятницю, 17 листопада, в школі відбулися позакласні заходи, присвячені тижню німецької мови: “Helloween party”, “Däumelinchen”, “Schneewittchen”, “Aschenputtel”.

В заході “Helloween party” брали участь учні 9-А і 9-В класів. Захід був проведений в стилі костюмованої вечірки. Учні представляли різних персонажів хеллоуінських історій, таких як Сімейка Аддамсів, Малефісента, Відьмочка, Пірат та інших.

Під час проведення заходу був застосований інтерактивний підхід – учасники працювали з глядачами, якими були учні старших класів, вчителі та батьки.

В позакласному заході “Däumelinchen” приймали участь учні 8-А класу. Вони інсценізували казку Братів Грімм «Дюймовочка». Захід був спрямований на розвиток театральних здібностей та мовних вмінь учнів.

Під час інсценування казки “Schneewittchen” учні 10-х класів проявили вміння володіти увагою глядачів, знання німецької мови та свої театральні вміння. Цей захід був спрямований на аудиторію старшої школи.

Захід “Aschenputtel” відзначився яскравим музично-танцювальним супроводом, яскравістю костюмів та образів та прекрасною артистичністю учнів 7-А класу. Постановка казки була підготована для учнів середньої та старшої школи.

Під час проведення тижня німецької мови було залучено максимальну кількість учнів середньої та старшої школи, діти активно готували стіннівки, розгадували кросворди, головоломки та ребуси на німецькій мові. Тижнем німецької мови залишились задоволені як учні, так і організатори освітніх заходів (Ракіна А.В., Габрук О.Л., Топчій Ю.В., Некогдюк С.М.).