Туристичний квест

Традиційно в середині вересня у школі відбуваються туристичні змагання на відзначення Дня туризму. Цього року вони були приручені ще і до Міжнародного дня миру.

24 вересня на подвір’ї школи з’явилося справжнє туристичне містечко, господарями якого стали учні 5х і 6х класів. Змагання відбувалися у форматі квесту. 8 команд по 6 учасників та 8 локацій, розташованих навколо школи.

На кожній локації команди зустрічали досвідчені   інструктори учні 7г, 8а, 8б, 9б класу, які є вихователями туристичного гуртка.

Вони ж виступили і у ролі суддів.

Серед етапів змагань були не лише спортивні, а й інтелектуальні завдання з української мови і літератури, географії, історії.

За кількістю набраних балів розподілилися і призові місця.

І м. – 5-А та 6-А класи

ІІ м. – 5-В та 6-В класи

ІІІ м. – 5-Б та 6-Б класи

Команди 5-Г та 6-Г класів отримали заохочення за активну участь.

Туристичний квест перетворився на справжнє спортивно-інтелектуальне свято, що принесло усім його учасникам заряд бадьорості і море позитиву.

Щиро вітаємо переможців і зичимо усім міцного здоров’я!

Світлини тут…