Цікава зустріч

03 квітня до учнів 7б, 8б, 9в та 9г класів завітав представник Всеукраїнського Благодійного фонду “Фенікс” Денис Юрійович Мот . Він не читав нудної лекції під гаслом “Ви повинні”, а просто розповів учням історію власного життя. Особистісний  контакт було встановлено дуже швидко, оскільки сам він народився і виріс на Борщагівці, і ще школярем зробив  крок на хибний шлях.

Сьогодні- це молода, енергійна, освічена людина, яка змогла реалізуватись у сучасному світі.

Тож в якому віці варто починати будувати власне  майбуття, становити цілі і розпочинати шлях до здійснення власних мрій? Які шляхи обирати для самореалізації?

Центр соціальних служб Святошинського району,  представником якої є Д.Ю.Мот, розробила цілу низку мотивуючих тренінгових програм для учнівської молоді і відкрила безкоштовну секцію з тайського боксу.

Чи потрібно  це сучасній молоді?

Наші учні дійшли одностойного висновку: так, оскільки вони – майбутнє нашої держави. А якою вона стане, залежить від їхньої освіченості і здатності до саморозвитку і самореалізації.