Педагогічна рада

Весняні канікули нагадали нам майже всі дванадцять місяців – снігом притрусили. дощиком скропили і сонячком зігріли. Щиро віримо, що школярам примхи погоди не завадили гарно і змістовно відпочити.

А вчителі мали змогу зануритись у світ методичної роботи та зайнятися самоосвітою та самовдосконаленням.

Згідно плану роботи школи 28 березня відбулася педагогічна рада, розглядалися питання про соціокультурну та діяльнісну лінії державного стандарту на уроках англійської мови та роль учителя у підвищенні якості сучасного уроку англійської мови засобами нових освітніх технологій; іноваційні форми освітнього процесу в школі, вибір форм і методів навчання; підготовка до ДПА та ЗНО і атестаційний процес як цілісна система оцінювання професійної компетентності вчителя.

За кілька місяців завершиться перший навчальний рік в умовах Нової української школи. Новинки освітнього процесу в повній мірі оцінили вчителі нинішніх 1х класів. Тож педагогічна рада завершилася обміном досвіду, аналізом нових підходів до навчання в умовах НУШ та ігровим тренінгом.

Отже, поки учні відпочивають, вчителі плідно працюють над вдосконаленням своєї педагогічної майстерності.

Фото тут…