День захисників і захисниць України

14 жовтня Україна відзначатиме одразу декілька свят: Покрови Присвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисника України, який з 2021 року перейменований на День захисників і захисниць України.

На передодні святкових днів до учнів 2Б класу завітали студенти 6-го курсу Військового інституту КНУ ім. Тараса Шевченка Юлія Шуліка та Ольга Харчишина. Лише побачивши військову форму, дітлахи принишкли. А говорили на серйозні теми. Згадали про славу козаків і про сьогодення України. Дівчата розповіли про власний життєвий вибір та про проходження практики на різних військових об’єктах.

Кажуть, що у війні нежіноче обличчя, однак у всі часи під час військової небезпеки поруч із чоловіками були і жінки. Сьогодні їх називають «Валькірії – воїтельки»

Щиро віримо, що в Україну прийде час, коли усі військові професії будуть затребувані лише із мирними намірами. Саме цю думку намагалися донести учням курсанти, розповідаючи про власні емоції  під час «крокування на підборах» у парадній колоні до Дня Незалежності.

Ми щиро вітаємо усіх захисників і захисниць зі святом!

Зичимо міцного здоров’я і усім нам мирного неба України!