Модель Scandi junior

Модель Scandi junior запам’яталася делегатам тренінгами від запрошених гостей, особливо  сподобався SecretQuiz, виступ Ірини Симоненко, «представника самого себе» з Америки та майстер класами з петриківського розпису, який щоправда, на думку більшості делегатів, не мав відношення до теми моделі.

Було цікаво працювати у комітетах та вирішувати важливі питання, проте були й нюанси у цій Моделі. Так, наприклад, всіх делегатів об’єднали в коаліції. Звісно, нікого ця ідея не влаштовувала, і всі хотіли бути головними спікерами. Побажання на майбутнє: не створювати штучні коаліції! Тим не менше, всім радимо хоч раз взяти участь у Моделі ООН! Хоч ми всі й діти, та на Моделі ООН ми відповідаємо за свої слова і намагаємося зробити світ краще.