Шкільні традиції

15 жовтня для школи урочиста дата. Саме цього дня у 1921 році народився Дмитро Луценко, ім’я якого з гордістю носить наша школа. Цього року йому виповнилося б 98 років.

За доброю традицією у ці осінні дні учні перших класів знайомляться із творчим та життєвим шляхом поета, відвідуючи шкільний музей-світлицю.

Також до дня народження Д.Луценка у школі відбувається конкурс читців  його поезій, який завжди перетворюється на урочисте свято щирого українського слова.
І цього року 9 жовтня на зустріч із поетичним словом зібралися учні 5-11 класів. Майже дві години  в актовому залі лунало мелодійне слово співця української душі.

Представникам журі дуже складно було визначити переможця, тому і обрали двох найкращих серед молодших (5-6 кл.):

Дмитро Яременко – 6Г кл.
Анастасія Бабенцева – 6Г кл.

А також визначили переможців у вікових групах

7-8 класи 9-11 класи

І м. – Вероніка Чибізова – 7В

ІІ м. – Мілена Младенова – 7Г

І м. – Валерія Шкарупіло – 9В
ІІ м. – Єлизавета Красноруцька – 10А
ІІІ м. – Ольга Мазур – 9Г
ІІІ м. – Марія Перевезнюк – 9А

Переможці шкільного конкурсу отримали від журі почесні грамоти і запрошення на виступ у Палаці художньої і технічної творчості Печерського району 15 жовтня.

Умій в житті бентежному і ти,
Затамувавши прикрощі у грудях,
Не шкодувати цвіту й теплоти,
Себе усього віддавати людям.

Д. Луценко

А 24 жовтня школо щиро вітатиме знову учасників ІІ районного конкурсу читців.

Нехай щедра золота осінь дарує усім тепло і радість!