ШКІЛЬНІ ТРАДИЦІЇ «Щоб наука йшла на ум – завітав до нас Наум»!

Саме під таким гаслом  у шкільних традиціях зберігається  відзначення  дня Наума у закладі освіти. Час  і  ситуація в країні  вносять свої  корективи  у масштаб і форму проведення, однак традиція залишається.

Саме у день Наума  учні  5-11 класів, переможці шкільного етапу  учнівських предметних олімпіад з базових дисциплін,  отримують  заслужені нагороди.

Цього року участь в олімпіадах взяли 554 учні, а переможцями стали 286 учнів.

Найбільша кількість учасників була зафіксована при написанні робіт з англійської мови (58 учасників – 30 переможців), географії (54 учасники – 15 переможців), історії (45 учасників – 24 переможці).

Найактивнішими учасниками І етапу олімпіад були учні на паралелі 11 класів – 146 учасників – 70 переможців, та учні на паралелі 8 класів – 135 учасників – 63 переможці.

Серед учасників І етапу олімпіад визначено 53 учні, які стали переможцями у:

– 2 олімпіадах – 25 учнів;

– 3 олімпіадах – 11 учнів;

– 4 олімпіадах – 7 учнів;

– 5 олімпіадах – 2 учні;

– 6 олімпіадах – 4 учні;

– 7 олімпіадах – 2 учні;

– 8 олімпіадах – 1 учень;

-10 олімпіадах – 1 учень.

Усі переможці отримали  цього дня  грамоти. А  п’ятеро учнів, які посіли  призові місця  у 7-ми, 8-ми і 10-ти  олімпіадах,  ще  і корисні подарунки від  компанії  «Colgate» – « Яскраві усмішки, яскраве майбутнє».

Вітаємо :  Надточій Діану (8-А клас); Короля  Ярослава (8-Г клас); Агєєва  Артема  (9-В клас); Бабенка Нікіту (9-В клас); Кирик Вікторію (9-В клас).

Також  цього дня отримали свої нагороди і переможці  шкільного етапу ХХІІ Міжнародного  конкурсу з української мови ім. П.Яцика :

Бабенко Поліна – 5-А кл.;     Комінов Максим – 6-Бкл.;

Васильєва Варвара – 7-Г кл.;      Надточій  Діана – 8-А кл.;

Агєєв Артем – 9-В кл.;           Зозуля Олександр – 10-Б кл;

Луканюк Марія – 11 В кл.

Нагороди  отримали і переможці  шкільного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка:  Агєєв Тимофій – 5А кл.; Комінов Максим – 6Б кл.; Пащенко Тимофій – 6А кл.; Майданович Тіна – 7Г кл.; Надточій Діана – 8А кл.; Агєєв Артем – 9В кл.; Кирик Вікторія – 9В кл.; Мазур Ольга – 11Б кл.; Крамарець Анна – 11В кл.

Щиро вітаємо усіх наших шкільних зірочок!

Зичимо  успіхів у подальших етапах і міцного здоров’я  усій шкільній родині!