#Stop знущанню над Вчителями!

Безпека всіх учасників навчального процесу – вчителів, батьків та школярів – є обов’язковою передумовою успішного отримання освіти. Проте сьогодні працювати в закладах освіти є не лише складно, але і небезпечно.

16 січня 2019 року о 13.59 сталася ганебна подія: учитель фізкультури НВК Ліцей №157 Матвієнко Ігор Миколайович був жорстоко побитий батьком учня 4-го класу. Унаслідок цього вчитель потрапив до реанімації. Нанесення тяжких тілесних ушкоджень сталося на території закладу освіти.

Прикро й те, що цей випадок є непоодиноким.

Переконані, що такі жорстокі дії є

наслідком поширеного серед учнів та їх батьків несприйняття постаті учителя, падіння авторитету та престижності педагогічної професії, відчуття вседозволеності, низького рівня правосвідомості, кризи цінностей.

Педагогічний колектив спеціалізованої школи №197 ім. Дмитра Луценка приєднався до акції на підтримку освітян.