Корисні лінгвістичні онлайн-словники (твір)

             У наш час друковані книги стають все менш популярними. А на допомогу «живій» мові приходить електронна. Мабуть, не можна знайти такої людини в Україні, у якої б не знайшлося кілька електронних пристроїв. А життя сучасних підлітків і зовсім не можна уявити без них.

             Інтернет взагалі має великий вплив на сучасних людей. І треба бути обачнішим, аби не зашкодити самому собі. Адже не тільки діти, але й дорослі іноді не можуть підібрати достатньо слів, щоб сказати або написати щось. Майже усе це виглядає примітивно, сухо і навіть безглуздо.

             Та у вирішенні цієї проблеми можуть допомогти онлайн-словники. Їх існує безліч: тлумачні, синонімічні, антонімічні, орфографічні тощо. Та окрім цього є ще й велика кількість різних сайтів. Який обереш, то там і шукай. Нині дуже легко знайти онлайн-словник, що буде зручним саме для тебе.

             Я зазвичай не користуюсь словниками, та все ж маю двох «кандидатів», до яких можу звернутись у будь-яку хвилину.

              Першим є Словник української мови, академічний тлумачний словник, який легко і доступно розповість про значення будь-якого слова, іноді навіть показуючи синоніми. Звичайно ж, наводячи приклади уживання цих слів у мові чи літературі.

              Другим є словник синонімів Караванського зі Словопедії. Думаю, саме тут можна поглибити свої знання про багатство і різноманітність української мови. Чесно кажучи, багатьох синонімів я ніколи в своєму житті не чула, тому було цікаво «помандрувати» цим словником. Окрім цих варіантів, є ще сила-силенна інших сайтів. Тому, у разі потреби, завжди можна звернутися до них.

Учениця 8-В класу Крамарець Анна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *