Свято вишиванки

18 травня, у Всесвітній день вишиванки, школа розквітла розмаїттям візерунків.

Одягли усі ми вишиванки.

Я одвічний предків талісман…

Вишиванка стала для нас не просто одягом. Українська вишиванка – це символ роду, сімейний оберіг. Маючи таку красу, ми отримуємо енергію наших предків. І саме вони допомагають долати труднощі і перемагати у важливих справах.

А що для учнів є найважливішим?

Звичайно, це отримані знання.

Їх тягарем на плечах не носити –

Здобутками пишалась школа вся!

Переможці районних конкурсів, олімпіад, захисту робіт МАН, інтелектуальних і спортивних ігор отримали високі нагороди.

Цього ж дня лідери учнівського самоврядування Понамаренко Олена (9Б) та Казикіна Тамара (9В), разом з В.В.Заболотною, заступником директора з навчально-виховної роботи стали учасниками районного флешмобу.

А 19 травня, напередодні Дня науки, переможці міських і Всеукраїнських олімпіад і конкурсів отримали грамоти і цінні подарунки голови Благодійного фонду.

Нам  є чим пишатися і до чого прагнути! Вітаємо переможців!