Тиждень безпеки дорожнього руху

11 травня до учнів початкових класів завітав театр “Колобок”. Разом з тітонькою Бумбахою маленький Богдуся, а водночас і юні глядачі повторили правила дорожнього руху. Зокрема згадали азбуку дорожніх знаків та значення кольорів світлофора. А допоміг у цьому дядько Богдусі – Чомнусі – сержант Світлофоренко.

Під час захоплюючої подорожі малеча повторила ще і правила пожежної безпеки.

Незабаром – найулюбленіша пора усіх школярів – літні канікули. Тож подібний урок безпеки цілком доречний.

А до учнів 1А, 1Б та 2А класів, які були на ГПД, завітав шкільний офіцер поліції Полюхович М.М. Він провів практичне заняття з учнями на імітованій пішохідній дорозі та з макетами дорожніх знаків. Діти на практиці переконалися, що безпека руху – життя.

Пам’ятай! Уважним будь!

Про безпеку не забудь!