Віталій Кличко та Ганна Старостенко вручили Брижатій Тетяні Миколаївні подяку з нагоди Всесвітнього дня вчителя

Київський міський голова Віталій Кличко відзначив найкращих освітян столиці нагородами та грамотами, а також зазначив, що міська влада зробить усе можливе, аби професія педагога стала престижною за рівнем оплати та соціального забезпечення.

«Наші вчителі, вихователі та викладачі відзначили професійне свято у неділю, а сьогодні, 5 жовтня, у понад 100 країнах світу відзначають Всесвітній день вчителя. У Києві працює більше 65 тисяч освітян, і хочу привітати кожного з вас та подякувати за ваші сили, енергію та час, які ви вкладаєте у виховання та навчання наших дітей. Дякую за вашу щоденну віддану працю та бажаю кожному успіху, здоров’я і наснаги», – звернувся Кличко до столичних працівників освіти.

Віталій Кличко також вручив кращим педагогічним працівникам столиці державні нагороди, зокрема «Заслужений вчитель України», «Заслужений працівник освіти України» та Орден княгині Ольги ІІІ ступеня, нагороди Міністерства освіти і науки, нагороди Київського міського голови, Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. Загалом, нагороди отримали 72 працівника освіти столиці.

35689

35695

35671

35654

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *