І знову в гостях “Щаслива лапа”

11 лютого представниця благодійного фонду “Щаслива лапа” завітала до учнів нашої школи. Захопливе спілкування з найменшими – 2б, 3а, 3б, 4а – це ніжність і ласка, адже турбота малечі про своїх улюбленців зачіпає в дитячих душах найтонші струни душі.

А старшокласники – 11б та 8в класи – вже опосередковано мали змогу долучитися до “роботи  міністрів”, які опікуються безпритульними тваринами.

“Творимо добро разом!” – саме під таким гаслом відбуваються нинішні зустрічі.

1 березня відзначається Всесвітній день котів. Тож учні вирішили приєднатися до Всеукраїнської благодійної  акції “Хеппі-мяу для Мурчика”. Акція відбуватиметься з 18.02 по 01.03.2019 року.

Приєднуйтесь і Ви!